دنیای ساز (آگهی)
دنیای ساز (آگهی)

قوانین استفاده از سایت دنیای ساز (آگهی)

 

حریم خصوصی کاربران privacy policy در دنیای ساز

در نظر داشته باشید از شماره کاربران خارج از اپلیکیشن تحت هیچ عنوانی نظیر بازاریابی و … استفاده ای نمیشود و صرفا به عنوان روشهای ارتباط با شما نزد ما محفوظ است. دنیای ساز همواره در تلاش است که خدمات خود را با حفظ حریم خصوصی کاربران ارائه کند، تا با حفظ اطلاعات شخصی، افراد خرید امنی را تجربه کنند. تمامی فعالیت های ما قانونی بوده و منطبق بر قوانین تجارت الکترونیک هستند.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دنیای ساز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دنیای ساز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. همچنین لازم است کاربران نیز هرچند وقت یکبار قوانین را مطالعه کرده و از تغییرات احتمالی مطلع گردند.

ورود کاربران به وب‏‌سایت دنیای ساز هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط دنیای ساز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دنیای ساز است.

به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در سایت دنیای ساز (آگهی) وضع شده‌اند. رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر آگهی‌ها نیز می‌گردد.
آگهی های منتشر شده فعلا به مدت نامحدود بر روی سایت باقی می‌ماند. شما میتوانید برای نمایش در جایگاه بالاتر از گزینه بروزرسانی (نردبان) استفاده کنید.
فعلا هر کاربر میتواند به تعداد نامحدود در سایت دنیای ساز آگهی ثبت کند.

آگهی ها به دلایل زیر حذف میشوند:
انتشار آگهی تکراری
انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آگهی باشد.
انتشار هرگونه آگهی که مضمون آن مستهجن و مبتذل و نامتعارف یا بر خلاف قوانین کشور باشد.
انتشار هرگونه آگهی که شامل توهین‌ و نشر اکاذیب و افترا باشد و محتوای آن منجر به نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی او شود.
انتشار هرگونه آگهی در دسته‌بندی نادرست
انتشار هرگونه آگهی با عنوان و محتوای نادرست و مبهم و گمراه‌کننده
انتشار هرگونه آگهی که موضوع و محتوای آن به تشخیص نهادهای تخصصی موقتاً دارای محدودیت یا ممنوعیت باشد.
استفاده از عکس نامناسب در آگهی

این حق برای دنیای ساز محفوظ است که هرگاه لازم بداند آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانینش را حذف کند.

این حق برای دنیای ساز محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، حساب کاربری فردی را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم، تعلیق یا مسدود کند.

کاربران دنیای ساز می‌توانند از طریق گزارش مشکل آگهی یا ارتباط با پشتیبانی، به دنیای ساز در تشخیص هرگونه مشکل یا محتوای نامناسب کمک کنند. با همراهی کاربران، دنیای ساز در اخذ تصمیمات فنی و قانونی لازم برای کاهش خطرات احتمالی و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی اقدام می‌کند.

در خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از ارتباط کاربران با یکدیگر، دنیای ساز هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ حتی اگر خسارات قابل پیش‌بینی باشد.

دنیای سازی هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد معامله یا هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند؛ بنابراین حق رجوع به دنیای ساز بابت این موارد را ندارد.

دنیای ساز در قبال خسارات جانی و مرگ و آسیب روحی و روانی ناشی از آگهی‌ها و سهل‌انگاری کاربران، هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی ندارد.

تمام محتویات آگهی‌ها اعم از موضوع، توضیحات، لینک و… توسط کاربران ارائه می‌شود، بنابراین دنیای ساز هیچ مسئولیتی در قبال تضمین کیفیت و امنیت و قیمت و مواردی از این دست ندارد. کاربران باید همواره حین معاملات خود جوانب احتیاط را رعایت کنند. انتشار یک آگهی در دنیای ساز به معنای قبول مسئولیت یا تضمین قیمت و امنیت و صحت مندرجات آن آگهی توسط دنیای ساز نیست. نهایتاً طرفین هر معامله در خصوص این موضوعات مسئولیت دارند و حق هیچگونه رجوع به دنیای ساز وجود ندارد.

دنیای ساز هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد.

دنیای ساز هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.

این حق برای دنیای ساز محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، حساب کاربری فردی را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم، تعلیق یا مسدود کند.

دنیای ساز هیچگونه مسئولیتی در خصوص هک شدن احتمالی سایت یا قطع شدن آن، اختلال موقت خدمات به دلایل فنی یا قطعی اینترنت، از دست رفتن سوابق و اطلاعات کاربران به دلایل مشابه و ایراد خسارت به کاربران ناشی از موارد مندرج در این ماده بدون قید انحصار ندارد. این بند ربطی به اقدامات معقول و متعارف دنیای ساز جهت صیانت از حقوق کاربران ندارد و شامل موضوعات غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل و موارد فورس ماژور دنیای ساز می‌شود.

کاربر دنیای ساز می‌پذیرد، در صورت بارگذاری آگهی‌ خلاف سیاست‌های دنیای ساز و یا هرگونه عملکرد مخرب یا خلاف قوانین در ثبت آگهی یا غیره، اقدام او موجب خدشه‌دار شدن اعتبار دنیای ساز محسوب می‌گردد و حق پیگیری در این موارد برای دنیای ساز محفوظ است.

تلاش دنیای ساز، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و دنیای ساز هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

دنیای ساز هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربرانِ دنیای ساز در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین دنیای ساز، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به دنیای ساز ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.

دنیای ساز مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به دنیای ساز که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و دنیای ساز مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

آگهی‌های دنیای ساز با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از دنیای ساز حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به دنیای ساز را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

دانلود اپلیکیشن دنیای ساز (آگهی)
دانلود اپلیکیشن